Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 724 komentarze

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - Refleksje i własne niezależne poglądy. NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM《 PRAWDĘ》Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ☆ ◇ ☆ Każdy ma prawo krytykować, oby to była merytoryczna krytyka

Aktualna sytuacja w DONBASIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fakty z frontu i z okupowanych przez kijowską junte części terytoriów DRL i LRL. Relacje aktualnych faktów z Donieckiej i Luganskiej Republiki Ludowej. Widziane przez korespondentów DRL i LRL.

 
  
 ●Naziści w Donbasie podarowali Moskwie nieoczekiwany prezent, pokazując całemu światu prawdę o wojnie●.
 
 

  Jak informowaliśmy, założyciel nazistowskiego batalionu „Azow” Andrei Biletsky powiedział, że jego gang „nie pozwoli się poddać” w Donbasie. Według lidera faszystowskiego specjalnego pułku Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, jeśli władze ukraińskie wznowią wycofanie sił z linii demarkacyjnej, wówczas jego bojownicy, liczący 10 tysięcy ludzi, dotrą do wioski Zolotoye i rozpoczną aktywne działania.

 Od wielu lat kraje europejskie oskarżają Rosję o niewykonanie porozumień z Mińska. Argumenty Moskwy, że upadek „formatu mińskiego” jest całkowicie winą Kijowa, próbowano nie zauważyć. Pięć lat zajęło wszystkim wątpiącym, aby w końcu zrozumieć, kto jest naprawdę winien tego, że w Donbasie nie zapanował jeszcze pokój, że ludzie nadal umierają ...

 Niedawno amerykańscy kongresmeni wezwali do włączenia pułku azowskiego do listy organizacji terrorystycznych. Minister spraw wewnętrznych Ukrainy Arsen Avakov uważa, że ​​prowadzona jest szeroko zakrojona kampania dyskredytująca przeciwko Batalionowi Narodowemu. Według niego „Azowici” są „jak biali przeciw czerwonym”, a wszyscy wrogowie mówią źle o członkach jednostki, aby „osłabić pozycję Ukrainy na świecie”.

 Awakov powiedział też, że sukces „Azowa” na polu wojskowym nie pozwala wrogom Ukrainy spać spokojnie, a to tłumaczy próby zatrzymania tego batalionu narodowego, który walczy i prowadzi zaciętą bitwę, próbując bronić "niepodległości" kraju i „chronić demokrację”. „Razem będziemy walczyć z tymi niebezpiecznymi metodami” - powiedział Avakov. 

 《《Przp.red. kiepski żart czy ordynarne kpiny ?: ( chronić demokrację,  jaką? nazistowską ? ).》》.

 Wszyscy obecnie i w końcu zdali sobie sprawę, kto był winny zablokowania porozumień  Mińskich. Nawet prezydent Ukrainy Władimir Żeleński mógł osobiście zweryfikować niekontrolowalność własnych grup wojskowych.

  Pewnego dnia przybył w rejon rozdziału sił na południowo-wschodniej Ukrainie, gdzie prowadził rozmowy z radykałami. Po spotkaniu z nimi, obecny wódz Ukrainy oświadczył, że wyznaczył im zadanie „ opuszczenia tego terytorium, jednocześnie zakazując im morderstw”. Wiadomo też, że Zelensky odmówił podpisania dokumentu z wymogami żądań Azowa ale później zmienił zdanie i im uległ.

 Na tej podstawie można stwierdzić, że Zelensky jest gotowy na kompromis, unikając otwartego konfliktu z własnym „Korpusem Narodowym Azova”. Został wybrany przez ludzi przede wszystkim z powodu obietnic zakończenia wojny w Donbasie, powstrzymania rozlewu krwi. Czas płynie, wojna trwa. Według oficjalnych danych, w ciągu pięciu lat w konfrontacji wojskowej na południowym wschodzie zginęło ponad 13 tysięcy żołnierzy i cywilów.

 Wielu ekspertów uważa, że ​​na oczach publiczności rozgrywa się tragikomedia, w której głównej roli są Zelensky i aktorzy z Azowa. Jego apoteozą powinno być porzucenie Donbasu, choć nie jest to kompletne, ale do pewnego stopnia na Ukrainie są gotowe stracić południowy wschód. Plan jest całkiem akceptowalny i racjonalny, ale jego realizacja jest w stylu, jak zwykle w przypadku „niezależnego” na niepewnym gruncie.

 ☆ Putin skomentował rozmowę Zelenskiego z nazistami w Donbasie.☆

 Prezydent Rosji Władimir Putin zareagował na słynną rozmowę ukraińskiego przywódcy Władimira Żeleńskiego z nazistami we wsi Zolotoye na okupowanym przez Ukrainę obwodzie ługańskim.

  „Zelensky nie jest jak nacjonalista, ale trudno mi powiedzieć, czy da sobie z nimi radę. Bez względu na to, czy wybrał właściwą formę komunikacji - prezydent Żeleński przekonuje ludzi, którzy odmawiają wykonania jego jako głównego dowódcy, rozkazów." powiedział Putin. <> „Wycofanie żołnierzy z dwóch osad nie jest trudne, ale teraz jest jasne, dlaczego nacjonaliści nie chcą opuszczać i wycofać żołnierzy stamtąd. Czy władze ukraińskie podejmą tę decyzję, czy nie, nie wiem. Bo tak naprawdę wiele zależy od rozwiązania tej sytuacji w Donbasie by rozwiązać główny problem" - podkreślił prezydent.

● 31,10,2019 Naziści nie opuszczają Zolotoye ●

 Armia LRL jest gotowa zneutralizować zagrożenie dla ludności cywilnej. Aby sprowokować odpowiedź armii LRL, wojsko ukrainskie kontynuuje ostrzał terytorium LRL. W ciągu ostatniego dnia 30.10.2019 ukrainskie formacje naruszyły wielokrotnie zawieszenie broni.

N.p. okupanci z 59.ukr. brygady z 82-mm moździerza, broni BMP-1 i ciężkiego karabinu maszynowego strzelali w kierunku osady Logwinowo. Nie ma ofiar wśród ludności cywilnej i personelu wojskowego Republiki LRL. Wrogie ataki na terytorium Republiki zostały zarejestrowane przez obserwatorów OBWE. Najeźdźcy z Kijowa okupanci Donbasu nadal używają infrastruktury cywilnej do rozmieszczania broni i sprzętu wojskowego. Wywiad republik zauważył  rozmieszczenie czterech czołgów T-64 72 brygady na osiedlu mieszkaniowym n.p. Rubiżne.

 Aby zapobiec obserwacjom rozmieszczenia sprzętu ukrainskiego wojska, które naruszają porozumienia Mińskie jednostki ukraińskich przestępców nadal tworzą przeszkody w obsłudze bezzałogowych statków powietrznych które używają obserwatorzy OBWE wykonujących loty nad terytorium okupowanym przez te ukrainskie wojska. 

To jest relacja opisywana ze strony tych dwóch republik walczacych z nielegalną  juntą i stanowczo przeciwnych i nie  akceptujacych dokonanych po zamachu w Kijowie nazistowskich zmian oraz by w Kijowie rządził probanderowski reżim który wysławia i glorifying banderowców i zbrodniarzy upa.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Widać że banderowcom rura mięknie.
  Już nie mają żadnego patrona z każdej strony dostają kopa.
  no może mafia żydowska która ich stworzyła (reaktywowała) cięgle ich wspiera ale cała reszta środowiska w którym działają jest im wroga.
  Krytyka idzie w kierunku banderowców ale wiemy że w istocie jest to krytyka twórców animatorów tych banderowców.

  Jak Zelenski wycofa wojska bo banderowcy zostaną sami jak ten wrzód na dupie...bez wsparcia i bez zaopatrzenia. Z takim wrzodem miejscowi sobie łatwo poradzą.
  I nie powinni ich tylko wypędzić bo to nie rozwiąże problemu banderowcy będą dalej szkodzić... to terroryści ich trzeba potraktować jak terrorystów... nie pozwolić uciec...
 • Porozumiena mińskie
  "Od wielu lat kraje europejskie oskarżają Rosję o niewykonanie porozumień z Mińska."

  Rosja, podobnie jak Niemcy, Francja i Białoruś, nie jest stroną tych porozumień.

  Stronami są reżim kijowski i powstańcy z Donbasu. Jest to wszystko na piśmie.
 • Zachodnia Ukraina to centrum nazi-banderowców
  Czasem zastanawiam się czy banderowcy to są Ukraincami. Ich jezyk ten ukraiński nie oznacza automatycznie, ze są Ukraińcami . Różnica poglądów i mentalna jest diametralna między ludnością mieszkającą w centrum i na wschodzie a tą w okolicach Lwowa i we Lwowie.
  Dlatego też będzie tam bardzo trudno utrzymać spokój. Ci nazisci z zachodu Ukrainy to istne diabły w luckim ciele (celowo piszę że nie w ludzkim ciele)( bo lucek to lucyfer). A żeby pozbyć się tej dżumy to jedynym środkiem jest kompletna szczelna izolacja. Tylko jak tego dokonać? O to jest pytanie.
  Powiem tak, to sami normalni Ukraincy a jest ich zdecydowanie więcej bo ci ze wschodniej czesci i środkowej są normalni muszą prędzej czy później rozprawić się ze wrzodem neobanderowskiej dziczy wspieranym przez USA i Zachód.
 • @Monaco 11:45:33
  Naturalna role w izolacji banderowskich satanistów powinna pełnic Polska przy współpracy z innymi krajami regionu - wbijanie misów do paszportów, uznawanie za personae not gratae oraz jednoznaczne stanowisko zarówno w polityce ogólnopolskiej jak i regionalnej.

  A wyłapywanych banderowców odstawiałbym Putinowi (choć trzeba uważac, bo zarówno Putin jak i Niemcy chętnie posłużą sie tymi satanistami dodestabilizacji Polski)

  neobanderowcy to wrzód i jeśli sie go nie przetnie, to będzie gangrenował

  pozdrawiam
 • @MacGregor 12:25:02
  Ciekawe ilu jest ich w Polsce? Bo to, że jeśli zajdzie taka potrzeba, to Niemcy nie omieszkam się ich wykorzystać do jakiejś rozróby w naszym jeszcze państwie. Zresztą nie tylko Niemcy, wiadomo, że mamy znacznie więcej przyjaciół, np Żydzi czy koniikrady nasze kochane.
 • @zbig71 16:14:28
  wbrew pozorom Rosjanie też nie będą nam żałować - konflikt Polaków z banderowcami im tez byłby na rękę.

  Póki co Senat finansuje takie gówna jak

  jagiellonia.org - pisze o tym p. Miksa - jak zajrzałem to zdębiałem
  kresy24.pl - możenie aż tak podłe, jak jagiellonia.org, ale niewiele brakuje
 • @MacGregor 12:25:02
  Szanowny Panie polemisto, nie zgadzam się, Rosja nie ma żadnego interesu i zainteresowania destabilizację Polski. Polskę destabilizują i to od lat te jakże w Polsce aktywne dwie partie, POPIS.
  A mając do dyspozycji wszelkie media, podzieliły nas Polaków na dwa nienawidzące się obozy.
  Zresztą kto jest w ich szeregach? i kogo oni reprezentują?
  Z obserwacji wnioskuję że obcych i ich interesy.
  A by mydlić bezmyślnym Polakom oczy to coś tam bełkoczą o Polsce i Polakach i rzucają ogłupionemu propagandą ludowi jakieś ochłapy by na nich głosować.
  A gdyby byli faktycznie dbający go interesy nas Polaków to na pierwszym miejscu zadbaliby o dobrosąsiedzkie układy z Rosją, która nie ma żadnych w stosunku do Polski roszczeń terytorialnych, [ a do porównania z Orbanem ? tu w Polsce nie ma nikogo takiego niestety ]
  Rosja była po wycofaniu wojsk z NRD i z Polski pewna że Polska nie przyczyni się do wprowadzenia NATO pod Rosyjskie granice i że rozpocznie na niespotykaną skalę antyrosyjską histerię i to na zlecrnie sponsorów z USA. Mało tego Polska otworzyla stację telewizyjną Bielsat i przy pomocy tej stacji zaczęła ingerować w wewnętrzne sprawy Białorusi tak by i ten kraj z destabilizować , ingerowała też w Gruzji i na Ukrainie wspierając wręcz jawnych neobanderowców. Nie potępiła morderców którzy spalili bezbronnych młodych ludzi w Odessie, więc wrogość uczciwie podchodząc do wydarzeń skierowana była i jest z Polski a nie z Rosji.
 • Życzenia dla Ukrainy
  Niech żyje WOLNY DONBAS od banderowskiej zarazy i niech wyzwoli się cała Ukraina od banderowskiego raka i džumy !!!.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY