Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 723 komentarze

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - Refleksje i własne niezależne poglądy. NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM《 PRAWDĘ》Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ☆ ◇ ☆ Każdy ma prawo krytykować, oby to była merytoryczna krytyka

ZBRODNIE armii ukraińskiej w DONBASIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czas na ujawnienie prawdy o popełnionych zbrodniach przez juntę kijowską i wojsko ukraińskie na Donbasie.

Okropne dowody:

W Doniecku zaprezentowano książkę i album fotograficzny o zbrodniach ukraińskiego rządu i armii ukraińskiej w DONBASIE..

 Prezentacja materiałów analitycznych na temat zbrodni wojennych ukraińskiego rządu „Konflikt zbrojny w Donbasie” odbyła się niedawno w Doniecku. W udokumentowaniu wzięli udział Ivan Kopyl, wiceprezes zarządu Organizacji Publicznej do Spraw Zbrodni oraz Rinat Aigistov, przedstawiciel Ludowej Policji.

„Książka, która pojawiła się w wyniku wieloletniej pracy personelu organizacji Fair Defense”. „Zawiera materiały, które pozwalają uzyskać obraz na temat charakterystycznych cech zbrodni wojennych popełnionych podczas konfliktu zbrojnego w Donbasie, a także lepsze zrozumienie przyczyn i warunków jego wystąpienia.” Według działacza na rzecz praw człowieka informacje przedstawione w zbiorze będą wykorzystane jako dowód zbrodni wojennych junty kijowskiej oraz  przez wojska ukrainskie w Donbasie od 2014 r.

Publikacja obejmuje także badania historyczne i prawne dotyczące pojawienia się i rozwoju radykalnego nacjonalizmu na Ukrainie. Aigistov zaprezentował tematyczny album fotograficzny „Wojna oczami dzieci Donbasu”.

 Ilustrowane wydanie zawiera wyjaśnienia w języku angielskim i rosyjskim.

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/12/30/ukarac-winnych-nikczemnej-zbrodni-2-maja-2014-r-w-odessie/
 • Autor
  Na Kresy .pl jest wywiad z panem senatorem Kamińskim.Po przeczytaniu go dowiesz się, kto będzie stał za tym ,by książka ta nigdy nie pojawiła się w Polsce.
 • @Rzeczpospolita 15:00:49
  Dziękuję za link, bardzo ważna jest tam informacja.

  Tylko nie spodziewajmy się ze pis i po sympatycy bander ukrainy staną w obronie spalonych i pomordowanych. Przecież te partie przez popieranie krwawego zamachu dokonanego przy pomocy amerykanskich dolarów i Kaczyńskiego darcia sie na Majdanie sława ukrainu są współwinni tej j w Odessie w 2014 roku straszliwej banderowskiej zbrodni.
  Kwaśniewski, Tusk, Kaczyński i cała ta grupa rusofobów ma krew na lapach 48 bestialsko zamordowanych w Odessie i ponad 12 tysięcy w Donbasie.
  Powinni sie smażyć w piekle ze popierają neobanderowców.

  Pozdrawiam
 • @Jwu 16:59:50
  Także dzięki za info.

  Pozdrawiam
 • 5*
  Pozdrawiam i 5*
 • Dałem 5*
  Ale jest to głos wołającego na puszczy.
  Uważam, że cała nadzieja w Rosji, która sprowokowana, zrobi porządek z tą bandycką kliką. Obawiam się jednak, że zostawi im część ziem zachodnich, żebyśmy tak różowo nie mieli...
 • @Monaco 18:29:23
  Jak ta nasza banda chciała przemilczeć dramat Wołynia a oficjalną uchwałą Senatu potępiła akcję "Wisła" to co im tam jakiś Donbas ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY