Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 724 komentarze

Chwila Prawdy i Sumienia

Alfax - Refleksje i własne niezależne poglądy. NIE KAŻDY NIEWIDOMY JEST ŚLEPY tak jak NIE KAŻDY WIDOMY JEST WIDZĄCYM《 PRAWDĘ》Tematy dotyczące nas ludzi a także wszechświata. ☆ ◇ ☆ Każdy ma prawo krytykować, oby to była merytoryczna krytyka

Promieniowanie 5G i testy a jak jest naprawdę ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Promieniowanie 5G, czy nie ma powodów do niepokoju ?. Fakty i przypuszczenia.

 Promieniowanie 5G, czy nie ma powodów do niepokoju ? Jak to jest faktycznie w chwili obecnej ? 

Zgodnie z pierwszą serią pomiarów przeprowadzonych przez Telecom promieniowanie instalacji testowych 5G w Holandii jest poniżej europejskich limitów.

Mimo że 5G nie zostało jeszcze aktywowane, to wielu ludzi jest zaniepokojonych pojawieniem się nowej sieci komórkowej. Na przykład we wrześniu w Hadze odbyła się demonstracja ludzi, którzy chcieli powstrzymać nową sieć 5G z powodu obawy, że promieniowanie doprowadzi do choroby jak rak. W odpowiedzi eksperci twierdzą, że obawy są zrozumiałe ale nieuzasadnione.

W Holandii wydano piętnaście zezwoleń na miejsca testowe z 5G. Agencja Telekomunikacyjna odwiedziła losowo pięć lokalizacji; dwie w Hadze i w Maastricht, Groningen i Rotterdamie. „Na podstawie obecnie dostępnych danych nie ma powodu do obaw”, mówi Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i Środowiska (RIVM), który jest współautorem raportu z badań.

Trzymać palec na pulsie.

T-Mobile chce mieć ogólnokrajową sieć 5G pod koniec tego roku, a KPN (Koninklijke Post Nederland) spodziewa się również jej aktywacji. Aktywność tego systemu wzrośnie, gdy dostępnych będzie więcej urządzeń z obsługą 5G.

RIVM twierdzi, że w nadchodzących latach będzie wiele zmian: więcej anten korzystających z 5G i więcej konsumentów, którzy zaczynają korzystać z telefonów 5G. Raport ten stwierdza, że ​​ważne jest by „trzymać rękę na pulsie”. 

  Należy robić więcej pomiarów w nadchodzących latach.

Pomiary, które zostały już wykonane, można uznać za punkt wyjścia. Chodzi o to, a aby uważnie obserwować zmiany. W sumie rocznie wykonuje się siedemdziesiąt pomiarów 2G, 3G, 4G i 5G.

■ 5G podlega takim samym wymaganiom, jak poprzednik 4G. W praktyce, według agencji telekomunikacyjnej, oznacza to, że obecne promieniowanie jest w większości przypadków o dziesięć razy niższe niż określony limit.■

 Wielu uczestników w dyskusji nie ma wiedzy na temat górnego limitu. Przekroczenie górnej granicy limitu jest jak najbardziej groźne dla zdrowia.

Tu są faktyczne dane na ten temat:   

0,5 do 3 V / m jest mierzone w większości przypadków na poziomie ulicy. W domu jest to 1 V / m. Jest to znacznie poniżej najwyższego limitu ekspozycji wynoszącego 28 V / m.

Extra info: 

■ Wyjaśnienie pomiarów promieniowania elektromagnetycznego Agencja sprawdza w różnych lokalizacjach w Holandii, czy natężenie pola nie przekracza limitu. Taki pomiar nazywa się pomiarem natężenia pola. Następnie mierzą siłę pola elektromagnetycznego w określonym miejscu wyrażoną w woltach na metr (V / m). W miejscu mierzą całe obecne promieniowanie elektromagnetyczne, na przykład z radia, telewizji, bezprzewodowego Internetu, telefonii komórkowej i bezprzewodowego telefonu domowego (DECT). Jest to promieniowanie elektromagnetyczne w zakresie częstotliwości radiowych (od 100 kHz do 6 GHz). Rejestrują najwyższą zmierzoną siłę pola.■

 

■  Czy aby na pewno ?... .  ■

 

■ Promieniowanie jest wszędzie,  dokładnie wszędzie i także w nas samych, tylko ważne jest by nie przekroczyło norm. ■

 

 

KOMENTARZE

 • Niezależnie od promieniowania i skutków jakie G5 niesie,
  to ta technologia istnieje i będzie używana. Zapewne jest już używana, szczególnie w wojsku czy działaniach dywersyjno-wywiadowczych. Pojawiają się informacje o zakłóceniach w działaniu różnych urządzeń, a również oddziaływania na ludzi. Przeszło rok temu były publikowane informacje o dziwnych zakłóceniach słuchowych pracowników ambasad.
  " Co dzieje się z dyplomatami USA na Kubie i w Chinach? "
  https://www.vox.com/2018/6/8/17438032/china-cuba-diplomat-attack-sonic-weapon
  A także zakłócenia GPS i inne zakłócenia w komunikacji radiowej okrętów wojennych na Morzu Śródziemnym.
 • @Anna-PK 20:39:50
  Ja się z panią muszę zgodzić.

  Między Chinami a USA toczy się już walka o 5G.

  " Pentagon przedstawił szczegóły dotyczące charakteru przyszłych testów wojskowego zastosowania 5G w amerykańskiej armii. Mają one umożliwić wykorzystanie pełnego potencjału nowej technologii przez siły zbrojne USA. Czy od wyników testów zależy przyszłość U.S. Army?"

  Tak więc promieniowanie to tylko część prawdy a o czym większość ludzi nie wie to 5G i armia.
 • @Monaco 20:54:10
  Z punktu widzenia Pentagonu najważniejsze jest to, by US armia mogłau w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje 5G.
  I w tym przypadku bezpieczeństwo cywilów dla US armii już nie jest wcale istotne.
 • @Anna-PK 20:39:50
  "  Co dzieje się z dyplomatami USA na Kubie i w Chinach? "
  https://www.vox.com/2018/6/8/17438032/china-cuba-diplomat-attack-sonic-weapon".

  Wiadomo jest, że najlepiej Amerykanom i Izraelczykom wychodzą wszelkie prowokacje urządzane przez CIA i mosad na terenie innych państw a zwłaszcza niezależnych od usraela jak Kuba która jest solą w oku yankee's.

  Przykłady biorą z Niemiec nazistowskich, np. "Prowokacja Gliwicka"

  W takich prowokacjach poświęca się zwłaszcza swoich by obraz był wiarygodny.

  Pzdr. :)
 • Pentagon i 5G
  https://www.cyberdefence24.pl/pentagon-stawia-na-5g-pierwsze-testy-w-sektorze-militarnym
 • Ważne, aby nie przekroczyło norm !!!!!
  normy pewnie pochodzą od stwórcy, a więc zapewniają nam przeżycie.
 • @interesariusz z PL 21:54:00
  No właśnie, jak te polskojęzyczne kreatury w Sejmie nie mają kszty wstydu. Pisiorom rzucili ochłap 500 a sami sobie ...

  Parlamentarzyści przyznali sobie podwyżki -

  Marszałkowie Sejmu i Senatu podpisali zarządzenie, na mocy którego posłowie i senatorowie otrzymają 1000 zł podwyżki - informuje "Super Express", powołując się na "Wirtualną Polskę". Ma ona dotyczyć pokrycia kosztów funkcjonowania biur poselskich i senatorskich.
  __________________

  " Zarządzenie w sprawie określenia "wysokości ryczałtu na pokrycie kosztów związanych z funkcjonowaniem biur poselskich i senatorskich" podpisali 9 stycznia marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

  Tym samym parlamentarzyści otrzymają łącznie ponad 15 tys. zł na prowadzenie swoich biur (także na wynagrodzenia dla asystentów i najem lokalu), a także swoje podróże służbowe. Nie muszą oni płacić za podróże po kraju komunikacją miejską, liniami kolejowymi oraz lotniczymi.

  Stała pensja posłów i senatorów wynosi 9 892 zł brutto. Otrzymują oni także dietę w wysokości 2 473 zł. Dodatkowe wynagrodzenie mogą też dostać z tytułu członkostwa w sejmowych komisjach.

  Podwyżka ryczałtu na utrzymanie biur nastąpiła już w 2017 r. i również wyniosła 1000 zł. Jak wylicza "Wirtualna Polska", budżet państwa, po najnowszej podwyżce ryczałtu, przeznaczy na pokrycie wydatków na biura poselskie i senatorskie blisko 7,7 mln zł."

  Źródło ONET.

  To jest rozbój w biały dzień, jak już dorwali się do kortyta to żrą ile się tyko da.

  Kanalie a nie posłowie, złodzieje okradający POLSKI Naród
 • @interesariusz z PL 21:54:00
  Tych osłów w sejmie i senacie nie obowiązują górne, żadne normy.

  Sami sobie podnoszą i wszystkich Polaków co na nich tyrają mają w San Escobadorze. Czyli w doooooopie.
 • 5〽
  Żadne protesty nic nie zmienią co ma byc to będzie.
  W 5G zainwestowano miliony dolców.
  I twórcy oraz ich lobby muszą chociażby kosztem trupów zrobić.

  Takie są fakty.
 • @Alfax
  5 G to ostatnie co dopilnuje społeczeństwo .Salute .
 • @Repsol 22:49:43
  Też tak myślę.

  Pozdrawiam
 • @interesariusz z PL 21:54:00
  W Holandii ten problem jest bez końca nagłaśniajny przez różne media. Kraj mały 1/7 Polski a ludności prawie 17 milionów.
  Więc w sytuacji dużego promieniowania może być przy tak ogromnym zagęszczeniu ludności na 1 km/kw bardzo dużo zachorowań.

  A jak intensywne przeprowadzane są u nas badania ?

  Pozdrawiam
 • @Leonardo da Vinci 22:04:29
  Leonardo, szkoda nerwów. Nic nie zmienisz.

  Tak to jest, gdy ludzie idą do pilityki nie w celu poprawy bytu dla ludzi pracy by Polska stała się niezależna i silna a idą w nurt polityki wyłącznie dla swoich osobistych egoistycznych celów.

  A wyborcy no cóż, jak to wyborcy.... sam wiesz.... .

  Pozdrawiam
 • @Alfax 23:06:27
  " Leonardo, szkoda nerwów. Nic nie zmienisz."

  Ależ ja mam nerwy spokojne. I tu nie chodzi o mnie.
  Tylko o sam fakt jacy ludzie są w korycie.
  Banda osłów okradająca Naród Polski. Emeryt 1200 zł a te nieroby po 20.000 zł.  

  Pozdrw ⚄
 • Pani Ewina protestuje
  https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/152770,wazne
 • @Leonardo da Vinci 22:17:54
  Miało być 》》》


  I twórcy oraz ich lobby muszą chociażby kosztem trupów 《 zarobić》. 
 • na tej fotografii protestujący to eco-terroryści.
  Wszystko im się nie podoba. George Soros finansuje a banda demonstruje.
 • "Fakty i przypuszczenia."
  -------------
  Jeżeli grandziarze zza wielkiej wody dogadają się z Chinami w temacie 5G -
  to wtedy wszelkie protesty znikną jak ręką odjął.
  Wniosek?
  Fakty w świecie rzeczywistości podstawionej - nie są żadnymi faktami w realu - co nie znaczy, że PM nigdy nie zagraża żywym organizmom.
 • Jak jest z tymi normami?
  Jabłonowski opowiadał jak pisowski poseł na alarm o zanieczyszczeniu wody odpowiedział, że normy się podniesie i woda będzie czysta. Za solidną opłatą wybrany naukowiec napisze oczekiwaną przez zamawiającego ekspertyzę. W UE nie ma obowiązku stosowania "norm unijnych". Każdy kraj może mieć własne. Belgia zakazała stosowania 5G. Polskie korytowe wydelegowały do współpracy z urzędasami unijnymi Polski Komitet Normalizacyjny (który nigdy samodzielnie nie miał prawa do narzucania norm, działał w czasach jako takiej przyzwoitości naukowej i opierał się na badaniach technicznych, pomiarowych i innych specjalistycznych). Obecne normy to radosna twórczość dostosowywana do potrzeb. Np. określające zawartość dodatków szkodliwych do żywności odpowiednio do układów i umów międzynarodowych obejmujących obrót towarami. Jeśli się mówi o normach unijnych to są średnie stosowane w krajach członkowskich. Polska podwyższyła normy promieniowania 100 razy bez jakichkolwiek ekspertyz mimo, że z psią wiernością jest zapatrzona w przepisy unijne a tam obowiązują przepisy ogólne zalecające ostrożność.
 • @wercia 11:43:48
  Oczywiście że normy podniosą jak zwykle . https://dragonmask.pl/blog/normy-dla-pylow-pm2-5-i-pm10-w-polsce-i-w-europie
 • @Alfax 22:59:55
  Tu masz zwolnienie pasm telewizyjnych dla technologii 5G , mają ludzi za matołów wszystko już mamy za plecami przyklepane . Salute . https://tech.wp.pl/beda-zmiany-w-nadawaniu-telewizji-nie-strac-dostepu-uke-podpowiada-jaki-tv-kupic-6470137542600833a
 • @Repsol 12:12:34
  Tak, ja o tym wiedziałem bo tymi sprawami interesuję się i czytam tak angielskie info jak i holenderskie i niemieckie, szukam też w j.rosyjskim bo Rosjanie są w niektórych dziedzinach bardzo zaawansowani i do przodu o czym w Polsce się wcale nie pisze albo nie chętnie no bo przecież nie wypada rusofobom chwalić Rosji a tym bardzej Putina. 

  Dużo poruszam się po obcych językach, przecież dziś świat stoi dla chętnych informacji z różnych dziedzin i dowolnego źródła otworem.

  Dziekuje za link, i Pozdrawiam 

  Ps. Polska TV satelitarna już używa TVB-T2 .
 • Autor
  Mnie tylko jedno zdziwiło. O co chodzi z tym stukrotnym podniesieniem norm. Może źle rozumuję ale np. na strop kupuję belkę w/g norm ma wytrzymać 3 t. Nagle ministerstwo podnosi normy 100 razy i mam uwierzyć że ta belka wytrzyma 300 t. Albo te normy były do d...., albo minister chce żeby mi strop spadł na łeb. Może niefortunne porównanie, ale sens ten sam.
 • @marek500 14:22:57
  Dr J.Jaśkowski o promieniowaniu: https://www.youtube.com/watch?v=zgOAM26ecxE
  Prawdopodobnie minister nie ma zdolności przewidywania, czy ten strop może Panu spaść na łeb, albo mu wszystko jedno. Po nim choćby i potop.
 • @wercia 11:43:48
  "podniesiono normy"

  Tutaj akurat (na szczęście?) POsły strzeliły sobie samobója. Mają kasę, więc będą mieli (szybko) telefony z 5G. Jest ich tam (teoretycznie) 460,więc w okolicy 4 operatorów będzie musiało postawić KILKA (każdy) masztów....Miłego raka wybrańcom.
 • @wercia 18:22:44
  Tu jest gorzej, bo nie bezpośrednio.
  Belka jak pęknie to skutek jest natychmiastowy i możliwy do udowodnienia.

  Z 5G jest inaczej, skutki są rozłożone na LATA, kto udowodni związek np raka z 5G?
  Albo nawet inaczej, 5G to IoT, jaki będzie wpływ, już nie stacji bazowych (to łatwo zmierzyć) ale milionów urządzeń "z netem komórkowym"? Pralka, lodówka, kuchenka itp.... w 2G był limit mocy 2W na urządzenie (impulsowo, ale kto wie co gorsze), w 3G mniej bo 1W, LTE nie wiem, tak samo jak 5G. Ale jest pojęcie "smog elektromagnetyczny".
  Na szczęście dla nas, Chińczycy wprowadzają to u siebie na masową skalę, na 10-15 lat będziemy wiedzieć, jak to wpływa na ludzi.
 • @Leonardo da Vinci 01:57:15 oraz Alfax 22.01.2020 23:06:27
  Alfax - cytat:
  "Tak to jest, gdy ludzie idą do pilityki nie w celu poprawy bytu dla ludzi pracy by Polska stała się niezależna i silna a idą w nurt polityki wyłącznie dla swoich osobistych egoistycznych celów."

  Leonardo da Vinci - cytat:
  "Ależ ja mam nerwy spokojne. I tu nie chodzi o mnie.
  Tylko o sam fakt jacy ludzie są w korycie.
  Banda osłów okradająca Naród Polski."

  KOMENTARZ "fiesta"

  Z przykroscia musze stwierdzic, ze wasze wypowiedzi to bajki dla doroslych.

  Tymczasem faktem jest, ze w Polsce rzadzi zydostwo przez ostatnie 75 lat (1945 - 2020) - szczegoly sa w tajnym referacie Bermana wygloszonym na forum komitetu zydowskiego Poalej-Syjon w 1945r.
  Np. w roku 1989r zostal podlpisany uklad przy Okraglym Stole pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z KOR i Solidarnosci udajacymi "opozycje", ktorzy podzielili sie wladza w Polsce i te zydowskie partie polityczne stworzone na bazie umowy z 1989r rzadza na przemian przez ostatnie ponad 30 lat.
  Zydom u wladzy w Polsce nie chodzi o dobro Polakow.
  Oni realizuja zydowskie interesy lokalne i globalne kosztem Polski i Polakow w/g scenariusza J.Sachsa i G.Sorosa (2 zydow z USA) oraz pod dyktando MIEDZYNARODOWEGO ZYDOSTWA z USA i Izraela.
  Bez odsuniecia zydow od wladzy i wplywow w Polsce nie beda realizowane interesy Polski i Polakow. Kropka. Koniec dyskusji.
 • @wercia 11:43:48
  @wercia 11:43:48 - cytat:
  "Polska podwyzszyla normy promieniowania 100 razy bez jakichkolwiek ekspertyz mimo, ze z psia wiernoscia jest zapatrzona w przepisy unijne a tam obowiazuja przepisy ogólne zalecajace ostroznosc".

  KOMENTARZ "fiesta"

  Nie Polska, ale zydostwo u wladzy w Polsce, ktore realizuje zydowskie interesy lokalne i globalne pod dyktando zydow z USA i Izraela, ignorujac zalecenia UE - analogicznie jest w przypadku szczepionek podawanych polskim noworodkom, szczepionek wyprodukowanych w USA i w Izraelu przez zydowskie firmy, ktore sa szkodliwe dla noworodkow, co zostalo juz udowodnione i z tego powodu UE nie zaleca wczesnych szczepien noworodkow w krajach UE.
  Ale zydostwo u wladzy w Polsce naciska na stosowanie wczesnych szczepien u noworodkow w Polsce pomimo tego, ze sa szkodliwe.
  Wiadomym jest, ze w szczepionkach znajduja sie substancje trujace/toksyczne dla organizmu czlowieka (rtec, aluminium, formaldehydy - substancje chemiczne stosowane w klejach, materialach budowlanych etc) i te swinstwa sa wstrzykiwane do organizmu noworodkow z premedytacja, zeby zmniejszyc liczbe polskich gojow i zrobic miejsce dla zydow, ktorzy masowo dostaja polskie paszporty i osiedlaja sie po cichu w Polsce.
  Zydostwo z PiS (partii interesow syjonistycznych) u wladzy w Polsce milczy na te tematy, ale od czasu do czasu ktos z nich cos powie (Duda, Morawiecki, Glinski, Czaputowicz etc ) i tym samym potwierdza sie teoria o budowaniu panstwa zydowskiego w Polsce dla zydow - wczesniej byly 2 takie proby: w 1919r (Konferencja w Wersalu) oraz w 1940r (list rabinow z GG do H.Himmlera - niemieckiego zyda i zastepcy A.Hitlera).
  Od 14-tu lat trwa proces JUDAIZACJI POLSKI, ktory zapoczatkowal zyd L.Kaczynski poprzez zapalenie MENORY W PALACU PREZYDENCKIM w grudniu 2006r, co weszlo juz na stale do repertuaru wydarzen w Polsce nie tylko w palacu prezydenckim, ale rowniez w sejmie i senacie III ZYDO-RP. 
  Proces JDUAIZACJI POLSKI zamienil sie w 2019r w PROCES PRZEJECIA POLSKI PRZEZ ZYDOW i do tych celow posluzyli sie "JUST ACT 447"(Jewish Uncommonly Stupid Terrorist Act 447 - niezwykle glupi zydowski akt terrorystyczny 447) , ktory byl inicjatywa zydow z USA, ktorzy kontroluja wladze Stanow Zjednoczonych na czele z prezydentami (obecnym D.Trumpem i jego poprzednikami) , ktory ma na celu wyludzic pieniadze od Polski , a w przypadku ich braku przejac rownowartosc w naturze (ziemia, lasy, bogactwa naturalne etc), o czym milczy zydostwo z PiS, ktore dla nowych potrzeb zydow z USA i Izraela wprowadza rowniez technologie 5G w Polsce, ktora z powodzeniem moze byc wykorzystana przeciwko czlowiekowi jako bron psychotropiczna (wywolujaca zaburzenia swiadomosci).
  Kazde promieniowanie jest szkodliwe dla czlowieka, gdy czlowiek jest narazony na promieniowanie przez dluzszy okres czasu i takie przypadki mialy miejsce w czasach PRL - patrz: nadajnik radiowy w Konstantynowie k/Gabina , generatory w elektrowniach, podstacje wysokiego napiecia etc, o czym z kolei milczeli rzadzacy komunisci w PRL.
  Dzieki zaawansowanej technologii tych zagrozen przybywa, poczawszy od piecyka mikrofalowego, a konczac na technologii 5G i moja pojedyncza opinia nic nie zmieni w tych sprawach, poniewaz ciemna masa w Polsce glosuje na zydow z PiS, PO, SLD i PSL (uklad zydow z zydami z 1989r), ktorzy maja w swoich lapach media o zasiegu na cala Polske i steruja ciemna masa, dzieki ktorej rzadza w Polsce.

  Poza tym teraz panuje nowa moda na telefony komorkowe i argument, ze mikrofale sa szkodliwe dla czlowieka nie sa w stanie przekonac uzytkownikow telefonow komorkowych, dla ktorych telefon komorkowy spelnia jednoczesnie role mikro-komputera o prawie nieograniczonym zasiegu.
  A poniewaz czlowiek ma wolny wybor, wiec robi to co uwaza za sluszne ze swojego punktu widzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY